Краматорська районна рада
Донецька область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Публічний звіт депутата Краматорської районної ради Андрія Терещенка про депутатську діяльність, здійснену у 2021-му році.

Дата: 13.01.2022 17:00
Кількість переглядів: 79

Сьогодні, 13 січня, Андрій Терещенко, обраний від політичної партії «Слуга народу», як депутат 5 виборчого округу (Слов'янська громада), презентував звіт про депутатську діяльність. З огляду на карантинні обмеження анонсований захід відбувся  у дистанційному форматі (в режимі онлайн). Всі присутні мали змогу задати питання та звернути увагу на актуальні проблеми громади.

Повний текст звіту читайте нижче:

Звіт
депутата Краматорської районної ради VIII скликання 
Терещенка Андрія Валерійовича за період депутатської 
діяльності з 07.12.2020 року по 31.12.2021 року

 
Я, Терещенко Андрій Валерійович, обраний депутатом районної ради по ТВО №5 від Донецької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ», набув повноважень депутата Краматорської районної ради VIII скликання 07 грудня 2020 року.
 
Контактні дані: 0506266060, електронна пошта: y175prk1@gmail.com
Місце роботи, посада: Заступник голови комісії з реорганізації Костянтинівської, Олександрівської та Слов'янської районних державних адміністрацій.
Посада у фракції: Депутат.
Адреса громадської приймальні: Слов'янськ, вул.Василівська, 45.
Приймальні дні: у любий зручний для виборців час, на підставі попередньої домовленості.

За звітний період мною прийнято 15 громадян, проведено 7 зустрічей з мешканцями виборчого округу. При цьому, тематикою зустрічей були різні нагальні питання мешканців виборчого округу. Основні з них: забезпечення питною водою, незаконна порубка зелених насаджень, освітленні вулиць певних територій міста та району та інше.

На зазначених зустрічах громадянам надавалися відповідні роз’яснення щодо компетенції конкретних органів та посадових осіб у вирішенні поставлених питань. При цьому, письмових заяв та скарг за вказаний період від громадян не надходило. 

Під час депутатської діяльності у зазначений період мною відвідано 6 сесій ради з 8, що складає 75%. Прийнято 173 рішень ради. Під час участі у сесійних засіданнях здійснено 5 виступів з місця.

Відповідно до рішення сесії районної ради, обраний до складу постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, прав людини, протидії корупції та інформаційно-комунікативних технологій та є заступником її голови.

Відвідано 4 засідання постійної комісії з 6, що складає 67%.

Діяльність у звітний період було зосереджена на наступному:

Забезпечено додержання прав та законних інтересів працівників Слов'янської районної державної адміністрації при її реорганізації у Краматорську РДА. Організовано та проведено із дотриманням норм діючого законодавства інвентаризаційні процедури та передачу державного майна до новоствореної Краматорської РДА. З метою налагодження нормального та сталого функціонування територіальних громад, утворених на території бувшого Слов'янського району, забезпечено належну та своєчасну передачу цим громадам відповідного рухомого та нерухомого майна. Одним з основних здобутків є виважений та збалансований підхід до витрачання коштів Слов’янського районного бюджету у сумі понад 27 мільйонів гривень що дозволило сформувати відповідний бюджет Краматорського району та уникнути певних соціально-економічних напруг, пов’язаних з виплатами вивільненим працівникам Слов’янської районної ради, утриманням новоствореної Краматорської районної ради та виконанням делегованих повноважень Краматорською районною державною адміністрацією.

Слід зазначити, що не можу оцінити свою депутатську діяльність як таку, що у повній мірі відповідає очікуванням моїх виборців, адже основним чинником показників успішності депутатської діяльності вважаю високий рівень комунікації з людьми. На жаль, у цей період карантинні обмеження внесли певні незручності в процеси відкритого спілкування з виборцями. Тому, у майбутньому слід більш ширше використовувати такі форми взаємодії із мешканцями виборчого округу як онлайн зустрічі та інші дистанційні формати спілкування та підтримання зворотнього зв’язку з населенням.
 

Депутат                             Терещенко Андрій Валерійович


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь