Краматорська районна рада
Донецька область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Постійні комісії

Положення про постійні комісії Краматорської районної ради VIII скликання 


Постійно діючі депутатські комісії Краматорської районної ради


  1. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, прав людини, протидії корупції та інформаційно-комунікативних технологій.
  2. Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, інвестиційно-інноваційної діяльності.
  3. Постійна комісія з питань соціального захисту населення, освіти, науки, охорони здоров’я, культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної політики та туризму.
  4. Постійна комісія з питань регуляторної політики, промисловості, транспорту та зв’язку, охорони навколишнього середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, сфери послуг.
  5. Постійна комісія з питань адміністративно-територіального устрою, регулювання земельних відносин, аграрної політики, земельних ресурсів.
  6. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності, архітектури та будівництва.

1. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, прав людини, протидії корупції та інформаційно-комунікативних технологій

Посада

ПІБ

Партійність

1

Голова комісії

Шиянь Андрій Олексійович

Наш Краматорськ

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ

2

 

Аннєнков Віктор Захарович

ОП-ЗЖ

3

 

Гелла Лариса Олександрівна

ОП-ЗЖ

4

 

Ключникова Світлана Миколаївна

ОП-ЗЖ

5

 

Тисло Аріна Миколаївна

ОП-ЗЖ

6

 

Терещенко Андрій Валерійович

Слуга народу

7

 

Підлісний Юрій Іванович

Опозиційний блок


2. Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, інвестиційно-інноваційної діяльності

Посада

ПІБ

Партійність

1

Голова комісії

Рашевська Ольга Миколаївна

ОП-ЗЖ

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ

2

 

Бабешко Олексій Анатолійович

ОП-ЗЖ

3

 

 

ОП-ЗЖ

4

 

Стрельцова Ольга Миколаївна

ОП-ЗЖ

5

 

Рекова Наталья Юрьевна

Слуга народу

6

 

Жиров Ігор Володимирович

Опозиційний блок

7

 

Жолус Олена Віталіївна

Наш Краматорськ

8

 

Сергієнко Ірина Василівна

ЄС

9

 

Криклій Віктор Борисович

Наш Край

10

 

Шапаренко Андрій Анатолійович

Миру і розвитку


3. Постійна комісія з питань соціального захисту населення, освіти, науки, охорони здоров’я, культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної політики та туризму

Посада

ПІБ

Партійність

1

Голова комісії

Панченко Олег Анатолійович

ОП-ЗЖ

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ

2

 

Волобуєва Ганна Іванівна

ОП-ЗЖ

3

 

Кришкевич Вікторія Володимирівна

ОП-ЗЖ

4

 

Стрельцов Володимир Ізотович

Слуга народу

5

 

Чайковська Алла Петрівна

Слуга народу

6

 

Угнівенко Тетяна Вікторівна

Опозиційний блок

7

 

Аксенчук Тетяна Юріївна

Наш Краматорськ

8

 

Проселкова Оксана Олександрівна

ЄС

9

 

Мелешко Лілія Анатоліївна

Наш край


4. Постійна комісія з питань регуляторної політики, промисловості, транспорту та зв’язку, охорони навколишнього середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, сфери послуг

Посада

ПІБ

Партійність

1

Голова комісії

Черепій Валерій Олександрович

Слуга народу

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ

2

 

Слободянюк Віталій Олександрович

Слуга народу

3

 

Дубінін Олександр Васильович

ОП-ЗЖ

6

 

Кравченко Людмила Вікторівна

ОП-ЗЖ

5

 

Рибенцев Дмитро Валентинович

ОП-ЗЖ

4

 

Молотков Геннадій МИхайлович

ОП-ЗЖ

7

 

Кірєєв Євген Миколайович

Опозиційний блок

8

 

Петріщев Олександр Геннадійович

ЄС

9

 

Сомкін Артем Євгенович

Миру і розвитку


5. Постійна комісія з питань адміністративно-територіального устрою, регулювання земельних відносин, аграрної політики, земельних ресурсів

Посада

ПІБ

Партійність

1

Голова комісії

Редкокаша Ігор Ігорович

ОП-ЗЖ

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ

4

 

Горобець Галина Іванівна

ОП-ЗЖ

2

 

Домбровський Микола Олегович

ОП-ЗЖ

3

 

Сапетко Ігор Валерійович

ОП-ЗЖ

5

 

Самсонов Олександр Анатолійович

Опозиційний блок

6

 

Страшко Інна Миколаївна

Наш Краматорськ

7

 

Андрєєв Олег Вадимович

Наш край

8

 

Іванов Сергій Олександрович

Миру і розвитку


6. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, приватизації і комунальної власності, архітектури та будівництва

Посада

ПІБ

Партійність

1

Голова комісії

Спаситель Сергій Олександрович

Миру і розвитку

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ

2

 

Квітко Клавдія Іванівна

ОП-ЗЖ

3

 

Пікус Вадим Васильович

ОП-ЗЖ

4

 

Попова Наталя Костянтинівна

ОП-ЗЖ

5

 

Шелестюк Олександр Савович

Слуга народу

6

 

Кім Жан Миколайович

Опозиційний блок

7

 

Кандаурова Кірія Петрівна

Наш Краматорськ

8

 

Копил Максим Васильович

ЄС

9

 

Сильченко Олександр В’ячеславович

Наш Край


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь